بهترین پزشک : دکتر متخصص ارتوپد در کرج می‌تواند بسیاری از مشکلات استخوانی و عضلاتی را بدون نیاز به جراحی و از طریق ورزش، درمان دارویی و دیگر روش‌های بازسازی، درمان ‌کند. اگر جراحی لازم باشد؛ گاهی اوقات ممکن است که بهترین متخصص ارتوپد در کرج درمان از طریق جراحی ارتوپدی را به دلیل مؤثر نبودن روش‌های ذکر شده پیشنهاد دهد.

ویژگی بهترین متخصص ارتوپد چیست ؟

همدلی : ملاقات با یک پزشک می‌تواند استرس برانگیز و حتی گاهی ناراحت کننده باشد، خصوصا وقتی دچار یک آسیب ارتوپدی شده باشید. اما زمانی که یک ارتوپد خوب، حس همدلی‌اش را به شما نشان می‌دهد و با شما و همراهان‌تان با دلسوزی برخورد می‌کند، استرس‌تان تسکین می‌یابد.

علم به روز : یک متخصص ارتوپد خوب در کرج از پیشرفت‌های تکنولوژی بیخبر نیست و به آن‌ها علاقه نشان می‌دهد. یک ارتوپد خوب، ژورنال‌های تحقیقاتی و پژوهشی را به طور مرتب مطالعه می‌کند و در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کند تا به روز و همگام با تازه‌ها باشد.

منعطف : انعطاف پذیری نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مهم یک ارتوپد خوب در کرج است. یک ارتوپد خوب می‌داند که هیچ دو بیماری شبیه هم نیستند حتی اگر دچار عوارضی مشابه باشند. یک ارتوپد خوب باید بیمار را خوب ارزیابی و معاینه کرده و نوع درمان مناسب بیمار را خاص خودش انتخاب نماید.

وظایف حرفه ای متخصص ارتوپد در کرج عبارتند از:

اخذ شرح حال از بیمار
معاینه
درخواست آزمایشات مورد نیاز برای تشخیص بیماری
تفسیر نتایج آزمایشات
تشخیص مشکل بیمار
انتخاب روش درمانی مناسب
تجویز دارو
انجام جراحی در صورت نیاز
پیگیری وضعیت بیمار پس از جراحی
ارائه مشاوره به بیماران در صورت لزوم

مشاوره :اکثر جراحان ارتوپد خود پیشنهاد برگزاری جلسه مشاوره را پیش از تصمیم‌گیری در مورد روش درمان می‌دهند. بنابراین کافی است با جراح مورد نظر خود تماس بگیرید و از او بخواهید تا وقتی را برای مشاوره و بررسی مشکلات به شما اختصاص دهد و شما را با روش‌های درمان پیشنهادی خود آشنا کند. سعی کنید در این جلسه تردید و دودلی را کنار بگذارید و با آرامش تمام ابهام‌ها و پرسش‌های خود در مورد آمادگی پیش از عمل، نحوه انجام عمل و مراقبت پس از عمل را مطرح کنید.

در کدام منطقه به دنبال متخصص ارتوپدی هستید ؟

شاهین ویلا , گوهردشت , عظیمیه , فردیس , مهرشهر , گلشهر , هفت تیر , مصباح , حصارک , مشکین دشت , محمد شهر , باغستان , مهر ویلا , چهار راه طالقانی , آزادگان