بهترین پزشک : چشم پزشکی (: Ophthalmology) شاخه ای از پزشکی است که با آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم، پلک و مجرای اشکی سر و کار دارد.یک متخصص چشم پزشک در کرج قدرت تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان مهارت دارد. بهترین متخصص چشم پزشکی در کرج در زمینه مراقبت‌های دارویی و جراحی چشم و سیستم بینایی و همچنین در جلوگیری از بیماری چشمی و آسیب‌های چشمی دارای تخصص است.

ویژگی بهترین دکتر متخصص چشم پزشکی در کرج چیست ؟

زمان : یک چشم پزشک خوب در کرج باید صبور باشد و سعی کند صحبت های شما را گوش دهد تا بتواند از طریق اطلاعاتی که از سوی شما و یا در نتیجه پاسخ های شما بدست می آید بیماریتان را تحلیل و علایم و نشانه های بیماری را به نحو صحیح تشخیص دهد.

پاسخگو : پاسخ دهی به سوالات و نیازهای اطلاعاتی شما یکی از مشخصات یک چشم پزشک خوب در کرج است چرا که حق بر خورداری بیمار از داشتن منبعی جهت رفع نیازمندیها و ابهامات مرتبط با بیماری اش اجتناب نا پذیر است.

برخورد خوب : بهترین متخصص چشم پزشکی در کرج ماهر سعی می کند در برخورد با بیماران مطابق با و ضعیت آنها تغییر وضعیت دهد مثلاً در برخورد با یک کودک سعی می کند با او ارتباط برقرار کند تا کودک برای مراجعه مجدد و ادامه درمان راغب شود و میزان بهانه گیری او کاهش یابد.

وظایف متخصص چشم پزشکی

انتخاب یک چشم پزشک خوب در کرج که طیف گسترده‌ای از خدمات را ارایه می دهد خیلی مفید است البته بسته به نوع خدماتی که نیاز دارید چشم پزشک خود را انتخاب نمایید. پزشکانی که خدمات اندکی ارایه می‌دهند اغلب قادرند خدمات تخصصی را انجام دهند یا به درمان بیماری‌های خاص بپردازند بیماری‌هایی نظیر آب سیاه و آب مروارید. باید بدانید به کدام پزشک نیاز دارید و بسته به نیاز خود چشم پزشک مناسب را انتخاب کنید.

تشخیص متخصص چشم

متخصص چشم قادر به تشخیص ، درمان و جراحی بیماری ها و ضایعات مربوط به چشم بوده و در کشور ما دارای چند فلوشیپ می باشد. این فلوشیپ ها عبارتند از :

لیزر و شبکیه ( ویتره و رتین )
فلوشیپ استرابیسم ( انحراف چشم ) قرنیه و سگمان قدامی
گلوکوم ( آب سیاه )
جراحی پلاستیک چشم
بیماری‌های سطح چشم
پاتولوژی ( آسیب شناسی )
و غیره.

در کدام منطقه به دنبال متخصص چشم پزشکی هستید ؟

شاهین ویلا , گوهردشت , عظیمیه , فردیس , مهرشهر , گلشهر , هفت تیر , مصباح , حصارک , مشکین دشت , محمد شهر , باغستان , مهر ویلا , چهار راه طالقانی , آزادگان