بهترین پزشک : مراجعه به متخصص زنان در کرج یکی از اولین اقداماتی است که می توانید در جهت مراقبت از خود انجام دهید. از دوره های نامنظم قاعدگی ، دوران پر تنش بارداری تا گذراندن دوره یائسگی ، یک متخصص زنان خوب در کرج می تواند در این زمینه به شما کمک کند .
زنان و زایمان یک رشته تخصصی است که تمام مشکلات بهداشتی یک زن را پوشش می دهد. متخصص زنان به مشکلات بیمار توجه کامل می کند.

ویژگی بهترین دکتر متخصص زنان در کرج چیست ؟

تصمیم گیری :بهترین دکتر متخصص زنان در کرج باید توانایی تشخیص مناسب بیماری در کوتاه ترین زمان و ارائه خدمات درمانی مناسب و به موقع به بیماران را داشته باشند. اگر پروسه ی تشخیص و درمان در برخی موارد به تعویق بیفتد، خسارات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.
برقراری ارتباط : بهترین دکتر متخصص زنان در کرج از مهارت های برقراری ارتباط مؤثر با بیمار برخوردار باشد.
درواقع ناتوانی پزشک در ایجاد رابطه ی مناسب با خانم ها موجب نارضایتی آن ها از فرایند درمان و عمل نکردن به دستورالعمل های درمانی و در نتیجه تصمیم به تعویض پزشک خواهد شد.
مهربان : یک متخصص زنان و زایمان مهربان و خوش اخلاق بوده ، طبیعت دلسوزانه پزشک می تواند در برقراری ارتباط خوب با بیماران کمک کند. اگرچه پزشک از گوش دادن به صحبت های صدها زن در مورد علائم خود خسته شده است ، اما او همیشه با دلسوزی و صبر رفتار خواهد کرد.

وظایف متخصص زنان در کرج چیست ؟

انجام معاینات سالانه و منظم بر روی بیماران برای تشخیص شرایط مختلف زنان و زایمان
ضبط و به روز کردن تاریخچه ی پزشکی بیماران
درمان عفونت های زنان از قبیل دهانه ی رحم، تخمدان ها و لوله های فالوپ
مشاوره به بیماران در مورد گزینه های مناسب برای بارداری
درمان ناباروری در زنان
تحت نظر قرار دادن بیمار در دوره ی حساس بارداری
ارائه مراقبت های بعد از زایمان
زایمان های طبیعی و سزارین
انجام آزمایشات تشخیصی مختلف بر روی بیماران، از جمله پاپ اسمیر، تست STD ، آزمایش خون با مشخصات هورمون، کولپوسکوپی و بیوپسی آندومتر
توضیح نتایج آزمایشات، تشخیص و گزینه های درمانی برای بیماران
انجام جراحی های زنان مانند جراحی های سرویکس، کورتاژها، لاپاراسکوپی لگن، خارج کردن فیبروم های رحمی و هیسترکتومی (برداشتن رحم)
آموزش بیماران در مورد مسائل بهداشت باروری و پیشگیری از بیماری ها
انجام جراحی های زیبایی زنان از قبیل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، جوانسازی واژن و…

در کدام منطقه به دنبال متخصص زنان هستید ؟

شاهین ویلا , گوهردشت , عظیمیه , فردیس , مهرشهر , گلشهر , هفت تیر , مصباح , حصارک , مشکین دشت , محمد شهر , باغستان , مهر ویلا , چهار راه طالقانی , آزادگان